Kurs angielskiego - zapraszamy mieszkańców Brzozówki

Płynna komunikacja w języku angielskim stanowi podstawę funkcjonowania w dzisiejszym, zglobalizowanym świecie. Nasza szkoła językowa w Lubiczu Górnym zaprasza wszystkie osoby, które pragną przekuć ciekawość świata w naukę przydatnych umiejętności. Stawiamy na praktyczne rozwijanie kompetencji językowych z naciskiem na mowę i rozumienie ze słuchu. Dzięki temu nasz program nauczania, opierający się na podręcznikach National Geographic Learning, jest tak skuteczny. Kadrę szkoły językowej w Lubiczu Górnym tworzą wykwalifikowani lektorzy, którzy indywidualnie podchodzą do każdego ucznia, a zajęcia odbywają się w odpowiednich grupach wiekowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Angielski dla dzieci - efektywna nauka i dobra zabawa

Dzięki holistycznemu podejściu program naszych zajęć jest doskonale dopasowany do etapu rozwojowego podopiecznych. Na kursie angielskiego dla dzieci z Brzozówki uczymy je płynnej komunikacji i pomagamy zapamiętywać nowe słówka w sposób adekwatny do ich wieku. W pracy z najmłodszymi (Kids) wykorzystujemy np. elementy warsztatów teatralnych i muzycznych. W starszych grupach (Juniors) większy nacisk kładziemy na zdolności lingwistyczne i praktyczne używanie języka w cyklicznych rozmówkach. Dzięki temu w pełni wykorzystujemy potencjał intelektualny podopiecznych, co przekłada się na imponujące wyniki. Przygotowaliśmy także zajęcia przygotowawcze do Egzaminu Ósmoklasisty, podczas których dodatkowo rozwiązujemy arkusze i przykładowe zadania.

Oferta dla młodzieży i dorosłych

W naszej ofercie znajdują się także zajęcia skierowane do młodzieży (Teens). Poziom zaawansowania jest zależny od kompetencji językowych osób w danej grupie. Dzięki temu szkoła językowa dla osób z Brzozówki stanowi gwarancję doskonałego komfortu dla wszystkich uczestników. Nasi lektorzy wiedzą, w jaki sposób podtrzymać zainteresowanie nastolatków, oferując m.in. tematyczne dyskusje na atrakcyjne dla młodych ludzi tematy. Proponujemy także kurs angielskiego dla dorosłych, który koncentruje się głównie na nauce poprzez mówienie. Uczestnicy wypowiadają się na różne tematy już od pierwszych zajęć, a cykliczne rozmowy pomagają lepiej zapamiętywać słówka i konstrukcje gramatyczne. W trosce o satysfakcjonujące efekty nauczania przygotowaliśmy specjalne materiały dydaktyczne, które umożliwiają szybkie powtórki, gdy brakuje czasu na naukę.

Angielski dla dzieci wczesnoszkolnych 6-8 lat

Angielski dla dzieci szkolnych 9-11 lat
Angielski dla młodzieży

Angielski dla dorosłych

Nasze kursy