Szkoła językowa - Obrowo

Nasza szkoła językowa blisko Lipna oferuje kursy angielskiego dostosowane do różnych grup wiekowych oraz poziomów zaawansowania. Nie tylko kształcimy w zakresie gramatyki i słownictwa, ale stawiamy na rozwój umiejętności praktycznego i swobodnego posługiwania się językiem obcym w różnych sytuacjach życiowych. Zajęcia w szkole językowej prowadzą doświadczeni nauczyciele, którzy właściwie dostosowują metodykę do każdej z grup.

Kurs angielskiego dla dzieci i młodzieży

Tworzymy przyjazne i motywujące środowisko, w którym dzieci uczą się języka angielskiego poprzez zabawę, gry, piosenki i kreatywne zajęcia. Staramy się, aby nauka była fascynującą przygodą, rozwijającą zarówno umiejętności językowe, jak i społeczne. W szkole językowej blisko Lipna zapewniamy indywidualne podejście do ucznia. Monitorujemy postępy naszych kursantów, zapewniając im fachowe wsparcie edukacyjne.

Z kolei kurs angielskiego dla młodzieży odbywa się z wykorzystaniem atrakcyjnych platform edukacyjnych i multimediów zachęcających do nauki języka obcego w sposób nowoczesny i dostosowany do zainteresowań. W szkole językowej blisko Lipna często wykorzystujemy różnorodne nagrania, podcasty i materiały wizualne do efektywnego rozwijania umiejętności słuchania i rozumienia ze słuchu.

Szkoła językowa dla dorosłych

W szkole językowej prowadzimy także kursy angielskiego stworzone z myślą o potrzebach i oczekiwaniach dorosłych kursantów. Dopełniamy wszelkich starań, aby zajęcia stały się dla uczestników fascynującą i angażującą podróżą po świecie słów i kultur. W szkole językowej skupiamy się na praktycznych aspektach nauki, czyli rozwijamy umiejętność swobodnego i lekkiego posługiwania się językiem poprzez mówienie. Zapraszamy do kontaktu!

Angielski dla dzieci wczesnoszkolnych 6-8 lat

Angielski dla dzieci szkolnych 9-11 lat
Angielski dla młodzieży

Angielski dla dorosłych

Nasze kursy