Szkoła językowa - oferta dla dzieci i dorosłych z Lubicza Dolnego

Znajomość języków obcych to klucz do lepszego rozumienia otaczającego nas świata. Oferujemy naukę angielskiego dla dzieci i dorosłych mieszkających w Lubiczu Dolnym. Wykorzystujemy sprawdzone metody i nowoczesne materiały dydaktyczne, aby wspierać rozwój kompetencji językowych od najmłodszych lat. Koncentrujemy się na nauce angielskiego w praktyce, co sprzyja kształtowaniu płynnej komunikacji. Dzięki temu nasze zajęcia są nie tylko bardzo skuteczne, ale także podsycają ciekawość świata i zachęcają do poszerzania horyzontów. Kadrę szkoły językowej dla osób z Lubicza Dolnego tworzą doświadczeni i wykwalifikowani lektorzy prowadzący zajęcia w sposób rzetelny i angażujący dla uczestników. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Kurs angielskiego dla dzieci

Naszą szkołę językową dla mieszkańców Lubicza Dolnego wyróżnia kompleksowe podejście uwzględniające indywidualne potrzeby uczestników. Ofertę zajęciową dostosowujemy do wieku i poziomu zaawansowania uczniów, dzięki czemu zajęcia przebiegają w przyjaznej i komfortowej atmosferze. Angielski dla dzieci doskonale łączy metody warsztatowe z efektywną nauką, dzięki czemu maluchy (Kids) uczą się poprawnej mowy i rozumienia ze słuchu w sposób dopasowany do ich etapu rozwojowego.

W przypadku starszych podopiecznych (Juniors) edukację opieramy m.in. na metodach projektowych i tematycznych dyskusjach z prowadzącymi. Wszystkie zajęcia odbywają się w niewielkich grupach liczących maksymalnie 7 osób. Ma to pozytywny wpływ na skuteczność nauki, pozwalając lektorom poświęcić podopiecznym wystarczającą uwagę. Program nauczania angielskiego dla dzieci opieramy na renomowanych podręcznikach National Geographic Learning, które uczą nie tylko języka, ale także krytycyzmu i selekcji informacji. Oferujemy także zajęcia przygotowawcze do Egzaminu Ósmoklasisty.

Grupy dla młodzieży i osób dorosłych

W trosce o kompleksowość naszej proponujemy kurs angielskiego również dla młodzieży i dorosłych z Lubicza Dolnego. To doskonała propozycja dla osób poważnie myślących o swoim rozwoju i pragnących w pełni uczestniczyć w anglojęzycznym świecie. W grupie dla młodzieży (Teens) korzystamy z innowacyjnych materiałów i specjalistycznych podręczników, aby wpajać młodym ludziom miłość do języków obcych. Dzięki praktycznej formie zajęć skutecznie uczymy poprawnej komunikacji w różnych sytuacjach społecznych. Cykliczne rozmowy na interesujące tematy angażują uwagę uczestników i zachęcają do dzielenia się swoimi przemyśleniami. Szkoła językowa No Problem zaprasza także osoby dorosłe. Wiemy, jak zapracowani bywają nasi Klienci, dlatego oferujemy przemyślany program opierający się na praktycznym używaniu języka w mowie. Zapewniamy również dostęp do materiałów edukacyjnych pozwalających powtarzać wiedzę z zajęć w sposób szybki i skuteczny.

Angielski dla dzieci wczesnoszkolnych 6-8 lat

Angielski dla dzieci szkolnych 9-11 lat
Angielski dla młodzieży

Angielski dla dorosłych

Nasze kursy