Szkoła językowa - zapraszamy osoby z Młyńca

Nauka języków obcych to doskonały sposób na zdobycie przydatnych umiejętności i poznanie innych kultur. Nasza szkoła językowa zaprasza dzieci i dorosłych z Młyńca do uczestnictwa w fascynujących zajęciach angielskiego prowadzonych przez profesjonalnych lektorów. Oferowane spotkania odbywają się w odpowiednich grupach wiekowych, dzięki czemu zarówno ich program, jak i forma są w pełni dostosowane do potrzeb uczestników. Zajęcia koncentrują się na praktycznej nauce języka, dostarczając uczniom narzędzi niezbędnych do płynnej komunikacji w różnych sytuacjach życiowych. Gwarancją efektywności nauki w naszej placówce są podręczniki National Geographic Learning, które uczą nie tylko języka, ale także cennych kompetencji społecznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Angielski dla dzieci z Młyńca i okolic

Kurs angielskiego dla dzieci z Młyńca to znakomita propozycja dla małych odkrywców wspierająca wszechstronny rozwój od najmłodszych lat. Swoją ofertę kierujemy do uczniów wczesnoszkolnych i szkolnych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w zależności od etapu rozwojowego uczestników charakter zajęć powinien uwzględniać inne metody dydaktyczne. W grupie Kids - przeznaczonej dla dzieci wczesnoszkolnych (6-8 lat) - poza podręcznikiem i innymi materiałami sięgamy po elementy warsztatów teatralnych, muzycznych i plastycznych. Zarówno tempo pracy, jak i zakres zajęć jest dopasowany do poziomu zaawansowania grupy. Dzięki temu nawet te maluchy, które nigdy wcześniej nie miały styczności z językiem angielskim, będą czuły się w pełni komfortowo.

W kursie dla dzieci szkolnym, czyli Juniors, proponujemy systematyczne zajęcia tematyczne, interesujące materiały edukacyjne oraz zabawy i konkursy. Nasi lektorzy wspierają podopiecznych w poznawaniu nowych słówek i konstrukcji gramatycznych z naciskiem na naukę swobodnej mowy. Dzięki temu zapewniamy dzieciom dostęp do kompetencji, które zaowocują lepszym startem w dorosłość. Prowadzimy także kursy przygotowawcze do Egzaminu Ósmoklasisty. Podczas takich zajęć Twoje dziecko nie tylko rozwinie się językowo, ale także popracuje na arkuszach egzaminacyjnych.

Kurs angielskiego dla nastolatków

W naszej ofercie nie brakuje także grup zajęciowych skierowanych do dorastającej młodzieży. Młodzi ludzie są naturalnie ciekawi świata, a wysokie kompetencje językowe stanowią podstawę funkcjonowania w anglojęzycznej kulturze. Dlatego nasz kurs języka angielskiego w grupie Teens opiera się na atrakcyjnych materiałach dydaktycznych - w tym audiowizualnych - doskonale wpisujących się w nastoletnie zainteresowania. Poziom nauczania za każdym razem zostaje dostosowany do poziomu zaawansowania uczestników, dzięki czemu nasze spotkania są gwarancją skuteczności i komfortu. Oferowane spotkania pomogą uczniom lepiej odnaleźć się w rzeczywistości, w której angielski jest kluczem do świata popkultury i nawiązania nowych, ciekawych znajomości ponad granicami języka.

Atrakcyjne spotkania dla osób dorosłych

Obecnie coraz większą popularnością w dziedzinie kursów językowych cieszą się zajęcia skierowane do osób dorosłych. Zupełnie nas to nie dziwi - znajomość języka angielskiego otwiera nieskończone morze możliwości i bywa niezbędna dla dalszego rozwoju zawodowego. Kurs językowy dla dorosłych z Młyńca koncentruje się na rozwijaniu rozumienia ze słuchu i kształtowaniu płynnej mowy. Ogromną rolę podczas zajęć odgrywa kontrolowany dialog z lektorem. Dzięki temu uczestnicy regularnie powtarzają słownictwo i struktury gramatyczne, wykorzystując je w praktyce. Wiemy, że nasi Klienci bywają bardzo zajęci, dlatego oferujemy im materiały, które pozwolą utrwalić wiedzę podczas przerw lub w drodze do pracy.

Angielski dla dzieci wczesnoszkolnych 6-8 lat

Angielski dla dzieci szkolnych 9-11 lat
Angielski dla młodzieży

Angielski dla dorosłych

Nasze kursy