O nas

No Problem to nie tylko szkoła językowa. To miejsce rozbudzające w uczniach ciekawość świata i entuzjazm związany z nauką języków obcych, zdobywaniem nowych informacji i podnoszeniem kompetencji.

Do Uczniów podchodzimy holistycznie – uwzględniamy ich potrzeby intelektualne, emocjonalne i fizyczne. Uczniowie są naszymi partnerami w procesie edukacyjnym.  Lektorzy z wykształceniem kierunkowym, doświadczeniem międzynarodowym lub potwierdzoną certyfikatami znajomością języka obcego zapewniają wysoki standard świadczonych usług.

Czy zgadzają się Państwo ze stwierdzeniem, że rodzice wysyłają swoje dzieci na kursy językowe, żeby zapewnić im lepszy start w dorosłość, a nie tylko ‘podciągnąć się’ z angielskiego?
Jeśli tak, nasza oferta jest dla Państwa. Podręczniki, na których pracujemy – National Geographic Learning, oferują dużo więcej niż wąsko rozumianą naukę języka angielskiego
Teksty i materiały wizualne National Geographic budują motywację uczniów do nauki, poszerzają wiedzę o otaczającej nas rzeczywistości oraz wzbudzają w słuchaczach ciekawość i pozwalają lepiej rozumieć świat.
Podręczniki National Geographic Learning zaszczepiają w słuchaczach umiejętność krytycznego myślenia i uczą, w jaki sposób selekcjonować informacje. Praca w małych grupach (max 7 osobowych) i zadania projektowe rozwijają umiejętność współpracy i skutecznej komunikacji.
Nasi Słuchacze zdobywają wiedzę na temat publicznego prezentowania swoich prac i poglądów.
Zadzwoń i już dziś zagwarantuj sobie miejsce w grupie!