Szkoła językowa - Obrowo

W naszej szkole językowej blisko Obrowa oferujemy profesjonalne kursy angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Nauka odbywa się z wykorzystaniem nowoczesnych platform, gier edukacyjnych i ciekawych materiałów dydaktycznych, które dostosowujemy do poziomu każdej grupy. W szkole językowej zajmujemy się również przygotowywaniem kursantów do egzaminów szkolnych.

Angielski dla dzieci 6-8 lat

Realizujemy stacjonarne kursy angielskiego dla dzieci w wieku 6-8 lat, tworząc dla nich bezpieczne oraz przyjazne środowisko edukacyjne. W naszej szkole językowej stosujemy metody nauczania oparte na kreatywnych zabawach, grach czy eksploracji języka poprzez piosenki, historyjki i czytanki. Dbamy, aby angielskiego dla dzieci był dla nich fascynujący i angażujący. Nasze metody oparte na zabawie i eksploracji nie tylko służą efektywnej nauce, ale sprzyjają rozwijaniu umiejętności społecznych, kreatywności i ciekawości świata. Zajęcia w szkole językowej blisko Obrowa stają się inspirującą podróżą po świecie języka i kultury.

Szkoła językowa dla juniorów

Oferujemy również kurs angielskiego dla dzieci w wieku szkolnym 9-11 lat. Na tym etapie poprzez dialogi, dyskusje, łamigłówki językowe czy cykliczne zajęcia tematyczne kursanci rozwijają umiejętności komunikacyjne, ćwiczą gramatykę oraz pogłębiają słownictwo. Zależy nam na efektywnym rozwoju każdego ucznia, dlatego zapewniamy indywidualne podejście, monitorując postępy czy identyfikując obszary językowe do poprawy. W szkole językowej blisko Obrowa gwarantujemy kursantom fachowe wsparcie dydaktyczne, tworząc atmosferę opartą na zaufaniu i bezpieczeństwie.

Angielski dla młodzieży

W szkole językowej prowadzimy również kurs angielskiego dla młodzieży, skupiając się na rozwijaniu płynności w mówieniu poprzez dyskusje, role-play, prezentacje i dialogi na tematy zgodne z nastoletnimi zainteresowaniami. Metody te służą nauce swobodnego posługiwania się językiem w różnych sytuacjach komunikacyjnych.

Realizujemy również kursy dla dorosłych, a także przygotowujemy dzieci do egzaminów z języka angielskiego. Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą - zapraszamy!

Angielski dla dzieci wczesnoszkolnych 6-8 lat

Angielski dla dzieci szkolnych 9-11 lat
Angielski dla młodzieży

Angielski dla dorosłych

Nasze kursy